Je podzim a stěhování hlodavců začíná

Podzimní měsíce s sebou přináší žloutnoucí listí, teploty na hranici nuly a stěhování hlodavců do interiérů. Každý rok se mě lidé ptají, jak se proti jejich podzimním nájezdům bránit. Přitom stačí dodržet jednoduchý postup a možná se k vám hlodavci podívají jen přes zavřené okno. (pokračovat ve čtení)

Jak vyhubit myši, potkany, krysy a jiné hlodavce?

Lidé se pokouší bezúspěšně vyhubit hlodavce už stovky let. Chemií, pastičkami i zvukovými odpuzovači. Máte doma nezvané hosty v podobě myší, krys či potkanů? Chcete se jich sami zbavit co nejrychleji? Potom si rozhodně přečtěte následující článek. (pokračovat ve čtení)

Deratizace ve spárech zákona

Zákazníci se mě často ptají, jestli vůbec existuje nějaký zákon, podle kterého mají povinnost provádět deratizaci. Existuje. Přesněji řečeno je to zákon č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví. A koho se vlastně týká? (pokračovat ve čtení)

Aderaman přichází

Jsem deratizátor. Hubení hlodavců mě živí bezmála deset let. Pomáhám lidem bojovat proti myším, krysám a hlavně potkanům. O tom, co dělám, se ale v novinách moc často nepíše. A tak mě napadlo založit blog věnovaný deratizacím a všem věcem okolo nich. (pokračovat ve čtení)